חפש: ספר\כותר\מחבר\סופר

Interdeal best deal....
 
תקשורת בינאישית אפקטיבית

תקשורת בינאישית אפקטיבית


פנינית ציפורי

מבחר כלים שיסייעו לך להבין את עצמך, את מאווייך וגם לקדם את מטרותיך, תוך תקשורת בונה עם הסובבים אותך

תקשורת בינאישית אפקטיבית

39-5741                    ₪75.00
מחיר חבר מועדון   ₪56.25

בפתאומיות, ובלי שנועצו בנו תחילה, אנו מגיחים אל חלל העולם. למשך כמה עשרות שנים ניתנת לנו ההזדמנות להלך כברת דרך לצדם של אנשים אחרים, שגם הם הזדמנו לעולם שלנו באותה פתאומיות מפתיעה.
בסופו של דבר, גם לא נועצים בנו באשר למועד סיומו של מסלול חיינו. כיוון שאנו נטולי שליטה על שני האירועים המשמעותיים ביותר בחיינו – הלידה והמוות, אנו זקוקים לתחושת שליטה במה שמתרחש ביניהם. לא תמיד אנו מודעים לצורך שלנו בשליטה על מהלך חיינו, ותחת זאת – נאבקים כדי לשלוט בזולתנו.
מאבקי שליטה וכוח בין אנשים הם חסרי תוחלת ואינם מקדמים את הצמיחה האישית שלנו. הצמיחה נעשית תוך הבנת המניעים שלנו ומיצוי הפוטנציאל הטמון בנו. לשם כך אנו זקוקים לכלים של תקשורת בין-אישית. התפקוד של האדם בחברה המודרנית, התחרותית וההישגית מתבצע תוך שיתוף פעולה עם הזולת, ולא תוך כדי שליטה בזולת.
מבחר כלים של תקשורת בין-אישית המובאים לפניך בספר זה יסייעו לך להבין את עצמך, את מאווייך וגם לקדם את מטרותיך, תוך תקשורת בונה עם הסובבים אותך.
ד"ר פנינית צפורי-בקנשטיין היא בעלת תארי מוסמך במינהל עסקים (M.B.A) ובמדעי הטבע (M.Sc) מאוניברסיטת בר-אילן ותל-אביב, ובעלת תואר דוקטור בפילוסופיה במדעי החיים (Ph.D) ממכון ויצמן. ספר זה נכתב על בסיס הכרותה המעמיקה עם ארגונים ומוסדות עסקיים ומוסדות להשכלה גבוהה בארץ ובעולם, ועם אנשים פרטיים המסתייעים בייעוץ שלה בנושאי תקשורת בין-אישית.Home
Customer Service
compny Information
View Basket or Checkout
 


| בניית אתרים   קידום אתרים   אינטרדיל פיתוח   |